درب شیشه ای حمام | درب کشویی حمام

طلاییدرب شیشه ای حمام | درب کشویی حمام

گاهی اوقات، کل فضای حمام در داخل یک فرورفتگی در داخل اتاق خواب یا مانند آن قرار گرفته است. در این مواقع، به جای این که فضای حمام را با کشیدن دیوار گچی و گذاشتن یک درب چوبی، از اتاق خواب و مانند آن جدا کرد، می توان از یک دیوار شیشه ای و یک درب شیشه ای استفاده نمود.

از درب شیشه ای حمام می توان برای سرویس بهداشتی، سونا و ... نیز استفاده کرد که معمولاً در اماکن عمومی نظیر استخرها کارگاها کاربرد دارد.

درب شیشه ای فریم دار

در درب های شیشه ای فریم دار، به دلیل فریم دار بودن و آب بندی بالا، نیازی به نصب یک لبه یا سکوی سنگی بر روی زمین نیست. ولی بهتر است این لبه سنگی را بر روی زمین نصب کرد تا باعث آب بندی بهتر کابین دوش شود.

فریم مورد استفاده در این نوع از درب های شیشه ای دارای رنگ های متنوع (سفید، نقره ای مات، نقره ای براق، طلایی براق و زیتونی براق) است که به راحتی می توان با توجه به رنگ وسایل مورد استفاده در حمام نظیر شیر آلات، به انتخاب رنگ فریم پرداخت.

درب شیشه ای فریم لس

در درب های شیشه ای فریم لس، به دلیل عدم وجود فریم و آب بندی کم، حتماً باید یک لبه یا سکوی سنگی بر روی زمین نصب و کابین دوش را بر روی آن قرار داد.

در این نوع از درب های شیشه ای حمام به دلیل عدم وجود فریم، از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می گردد که بسیار سنگین تر از شیشه سکوریت 6 میل است.

یراق آلات مورد استفاده در این نوع از درب های شیشه ای دارای رنگ های متنوع (نقره ای مات، نقره ای براق و طلایی براق) هستند که به راحتی می توان با توجه به رنگ وسایل مورد استفاده در حمام نظیر شیر آلات، به انتخاب رنگ یراق آلات پرداخت.

قیمت درب شیشه ای حمام

با توجه به این که می توان درب های شیشه ای حمام را در مدل های مختلف با رنگ های مختلف و با انواع مختلف شیشه سکوریت تولید نمود، قیمت درب شیشه ای حمام ثابت و مشخص نبوده و بعد از انتخاب شما باید آن را تعیین کرد. ضمن این که قیمت درب شیشه ای حمام به متراژ آن نیز بستگی دارد.

درب کشویی حمامدرب شیشه ای حمام