حمام شیشه ای | شیشه حمامی | کابین دوش مستر حمام

حمام شیشه ای | شیشه حمامی | کابین دوش مستر حمام

انسان‌ها همواره به دنبال زیباتر کردن محیط زندگی خود هستند و در همین راه در طول تاریخ از متریال‌های مختلفی برای فضاسازی محیط اطراف استفاده کرده‌اند. یکی از متریال‌هایی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است، شیشه می‌باشد. همه ما استفاده از کاشی‌ها یا روشویی‌های سنگی یا سرامیکی را در حمام دیده‌ایم. نظرتان درباره استفاده از شیشه در حمام چیست؟ یکی از کاربردهای شیشه در دکوراسیون داخلی، حمام شیشه ای است.

حمام شیشه ای فضایی اتاق مانند است که در حمام یا حتی سایر فضاها (مثلاً سالن‌های آرایشی و پیرایشی، اتاق خواب و ...) نصب می‌شود تا دوش را از سایر قسمت‌های حمام جدا نموده و یا در فضایی به جز حمام، فضایی را برای دوش گرفتن فراهم کند. حمام شیشه ای را می‌توان به عنوان حمام مستر شیشه ای نیز مورد استفاده قرار داده و اتاق مستر متنوع و دلچسبی را به وجود آوریم. محل نصب حمام مستر شیشه ای باید تمام شرایط و ویژگی‌های یک حمام معمولی نظیر کفشور، شیر آلات آب سرد و گرم و ... را داشته باشد.

با توجه به تنوع فراوانی که در مدل‌های و قیمت‌های حمام شیشه ای وجود دارد، هر کسی می‌تواند با توجه به بودجه، سلیقه و فضای خود گزینه‌ای مناسب از این محصول را انتخاب و خریداری نماید.

شرکت آبشار کابین یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع حمام شیشه ای است. این شرکت با سابقه 20 ساله، تجهیزات پیشرفته و متخصصان خبره‌ای که دارد، می‌تواند با توجه به فضا و بودجه شما مناسب‌ترین مدل حمام شیشه‌ای را تولید، طراحی و اجرا نماید.

آبشار کابین: تولید کننده، طراح و مجری انواع حمام شیشه ای و پارتیشن دوش از سال 1380

5 سال ضمانت یراق آلات و 10 سال خدمات پس از فروش

کیفیت بالا و قیمت مناسب (قیمت همکار)

شیشه حمامی

مدل‌های حمام شیشه ای

شرکت آبشار کابین می‌تواند حمام شیشه ای را در 4 مدل تولید و اجرا نماید. در تمامی مدل‌های حمام شیشه ای می‌توان از شیشه سکوریت در رنگ‌های ساده، دودی، برنزی و ... به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) یا سندبلاست شده (طرح‌های مختلف مات کننده) استفاده کرد. کلیه فریم‌ها و یراق آلات مصرفی نیز کاملاً ضد آب و ضد زنگ هستند.

حمام شیشه ای فریم دار با درب کشویی

در این مدل از شیشه سکوریت 6 میل استفاده می‌شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می‌گردد. قاب مصرفی در حمام شیشه ای فریم دار از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت 2/2 میلیمتر با رنگ کوره‌ای یا آبکاری آنادایز (سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق، طلایی مات، طلایی براق و زیتونی براق) و در نتیجه، کاملاً ضد آب و ضد زنگ می‌باشند.

در این مدل از حمام شیشه ای از درب‌های کشویی استفاده می‌گردد که با استفاده از چرخ‌های کاملاً ضد آب بر روی شیشه‌های ثابت حرکت می‌کنند. این درب‌ها علاوه بر این که فضایی را اشغال نمی‌کنند، بسیار سبک بوده و به راحتی باز و بسته می‌شوند. شیوه اجرای حمام شیشه ای فریم دار به گونه‌ای است که امکان خارج شدن چرخ‌ها و افتادن و شکستن درب وجود ندارد.

حمام شیشه ای فریم دار با درب سه لته

این مدل کاملاً مشابه حمام شیشه ای فریم دار با درب کشویی است؛ با این تفاوت که به جای درب‌های کشویی از درب‌های تاشو استفاده می‌گردد. این درب‌ها دو لنگه (یک لنگه کشویی و یک لنگه لولایی) هستند. در صورتی که عرض حمام شیشه ای حدوداً بین 90 تا 120 سانتیمتر باشد، امکان استفاده از درب‌های کشویی وجود ندارد و باید از حمام های شیشه ای فریم دار سه لته استفاده کرد.

حمام شیشه ای فریم لس با درب کشویی

در این مدل از حمام شیشه ای از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست از جنس استیل 304 با آبکاری نقره‌ای یا طلایی براق (کاملاً ضد آب و ضد زنگ) به دیوار و زمین یا سکو یا لبه سنگی متصل می‌گردد. درب این مدل از حمام شیشه ای به صورت کشویی بوده و با استفاده از چرخ‌های استیل 304 بر روی یک ریل استیل 304 در پشت شیشه‌های ثابت حرکت می‌کند.

حمام شیشه ای فریم لس با درب کشویی را می‌توان در دهانه‌هایی با عرض حداکثر 3 متر استفاده کرد. این مدل از حمام های شیشه ای نسبت به حمام های شیشه ای فریم دار کشویی آب‌بندی ضعیف‌تری داشته، سخت‌تر باز و بسته شده و قیمت بالایی (حدوداً 2 برابر) دارند.

حمام شیشه ای فریم لس با درب لولایی

در این مدل نیز از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست از جنس استیل 304 با آبکاری نقره‌ای یا طلایی براق (کاملاً ضد آب و ضد زنگ) به دیوار و زمین یا سکو یا لبه سنگی متصل می‌گردد. درب این مدل از حمام شیشه ای به صورت لولایی بوده و با استفاده از لولاهای استیل 304 بر روی دیوار یا شیشه‌های ثابت متصل می‌شود.

عرض درب لولایی در حمام شیشه ای فریم لس حداقل 60 و حداکثر 90 سانتیمتر است. حمام های شیشه ای فریم لس لولایی نسبت به مدل‌های دیگر آب‌بندی بسیار ضعیفی داشته و فضای زیادی را اشغال می‌کنند. با این حال در صورتی که عرض حمام شیشه ای کمتر از 90 سانتیمتر و حداقل 60 سانتیمتر باشد، این مدل از حمام شیشه ای تنها گزینه موجود است.

قیمت حمام شیشه ای

قیمت حمام شیشه ای

همان طور که گفته شد، شرکت آبشار کابین مدل‌های مختلف حمام شیشه ای را بر اساس فضا و ابعاد شما تولید می‌کند. به همین دلیل، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای این محصول در نظر گرفت. قیمت حمام شیشه ای به عوامل زیادی بستگی دارد که برخی از آن‌ها عبارتند از:

1 ـ مدل حمام شیشه ای:

حمام شیشه ای در دو مدل فریم دار و فریم لس با درب‌های کشویی، لولایی و سه لته تولید می‌شوند. حمام های شیشه ای فریم دار نسبت به مدل‌های فریم لس با درب کشویی قیمت کمتری دارند. درب‌های سه لته نسبت به درب‌های کشویی گران‌تر هستند. حمام های شیشه ای فریم لس با درب لولایی نسبت با حمام های شیشه ای فریم دار تقریباً هم قیمت هستند.

2 ـ ابعاد حمام شیشه ای:

قیمت مدل‌های مختلف حمام شیشه ای بر حسب متر مربع تعیین می‌شوند. بنابراین، هر چه ابعاد حمام شیشه ای بیشتر باشد، قیمت آن بیشتر است. ابعاد حمام شیشه ای در قیمت آن بسیار مؤثر است.

3 ـ حمل و نصب:

حمام شیشه ای باید از محل کارگاه به محل نصب، جابجا و در آن جا نصب شود.

4 ـ تجهیزات جانبی:

در صورتی که بخواهید از تجهیزات جانبی نظیر زیر دوشی، جک نگهدارنده و ... استفاده کنید، قیمت نهایی حمام شیشه ای شما افزایش می‌یابد.

5 ـ طرح و رنگ شیشه:

استفاده از شیشه‌های سندبلاست شده، ساتینا، دودی، برنزی و ... به جای شیشه ساده شفاف باعث افزایش حمام شیشه ای می‌شود.

و ...

برای آگاهی از قیمت دقیق حمام شیشه ای و راهنمایی و مشاوره می‌توانید پس از اندازه‌گیری تقریبی ابعاد حمام شیشه ای خود با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس بگیرید.

شماره‌های تماس جهت ارتباط با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین

02166522589 ـ 09122371705 ـ 09121398937

حمام شیشه ای

شیشه حمام | قیمت شیشه حمامی

امروزه توجه معماران داخلی از اتاق پذیرایی و نشیمن فراتر رفته و حتی به حمام و سرویس بهداشتی رسیده است. همان طور که گفته شد، امروزه بسیاری از طراحان داخلی برای فضاسازی از شیشه استفاده می‌کنند که علاوه بر زیبایی منحصر به فرد باعث بزرگتر جلوه دادن فضا می‌شود. یکی از مهم‌ترین کاربردهای شیشه در دکوراسیون داخلی، شیشه حمام است. در این محصول از شیشه سکوریت در ضخامت‌ها، رنگ‌ها و طرح‌های مختلف استفاده می‌گردد که هم در برابر ضربه و هم در برابر تغییرات دمایی مقاومت بالایی دارد. شیشه حمام در شکل‌های مختلفی تولید، طراحی و اجرا می‌شود. از کاربردهای شیشه حمام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ دور دوشی: فضایی اتاق مانند که در حمام یا فضاهای دیگر (مانند سالن‌های آرایشی) بر روی دیوارهای کاشی‌کاری شده در اطراف دوش یا بر روی وان و جکوزی نصب می‌شود تا مانع از پاشیدن آب به سایر قسمت‌های حمام شود.

2 ـ اتاق دوش: فضایی اتاق مانند که در فضایی به جز حمام نصب می‌شود تا فضایی را برای دوش گرفتن فراهم آورد. در این محصول، تمامی وجوه از جنس ورق PVC و شیشه سکوریت بوده و باید حتماً از زیر دوشی استفاده گردد.

3 ـ حمام مستر: این محصول مشابه دور دوشی بوده و در داخل اتاق خواب مستر نصب می‌گردد. محل نصب حمام مستر باید تمام شرایط یک حمام معمولی نظیر کفشور، کف‌سازی مناسب، شیر آلات آب سرد و گرم و ... را داشته باشد. حمام مستر می‌تواند شامل روشویی، توالت فرنگی، وان و ... نیز باشد.

4 ـ پارتیشن شیشه ای حمام: شامل یک پانل شیشه ای ثابت است که در اطراف دوش یا بر روی وان و جکوزی نصب می‌شود تا مانع از پاشیدن آب به سایر قسمت‌های حمام شود و نیز حمام و سرویس بهداشتی را در صورتی که در فضای مشترکی قرار گرفته‌اند، از یکدیگر جدا نماید.

5 ـ درب شیشه ای حمام: امروزه بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند به جای استفاده از دیوار گچی و درب چوبی برای حمام خانه خود، از یک دیوار و درب شیشه ای استفاده نمایند. این درب شیشه ای می‌توان مانند سایر محصولات شیشه حمام به وسیله سندبلاست با طرح‌های زیبا مات کرد و یا از شیشه‌های رنگی (دودی، برنزی، مشکی و ...) برای آن استفاده نمود تا مانع از دیده شدن فضای پشت آن شد.

قیمت شیشه حمامی

با توجه به این که شیشه حمامی دارای کاربردهای مختلفی است، دامنه قیمت وسیعی دارد. قیمت شیشه حمامی به عوامل زیادی از جمله ابعاد شیشه حمامی، طرح و رنگ شیشه‌ها، رنگ فریم‌ها و یراق آلات، مدل شیشه حمامی و ... بستگی دارد. قیمت یک شیشه حمامی استاندارد حدوداً  بین 900,000 تا 6,000,000 تومان است. بنابراین، هر کسی می‌تواند با توجه به شرایط خود گزینه‌ای مناسب از این محصول را انتخاب و خریداری نماید.

شرکت آبشار کابین فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شیشه حمامی از سال 1380 آغاز کرده است. این شرکت با استفاده از تجهیزات پیشرفته و متخصصان خبره می‌تواند مدل‌های مختلف شیشه حمامی را بر اساس ابعاد و فضای شما با کیفیت بالا  قیمت مناسب تولید، طراحی و اجرا نماید. برای آگاهی از قیمت دقیق محصولات این شرکت و دریافت راهنمایی و مشاوره می‌توانید پس از اندازه‌گیری تقریبی ابعاد شیشه حمامی خود با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

شماره‌های تماس جهت ارتباط با کارشناسان شرکت آبشار کابین

02177443675 ـ 09123578010 ـ 09123578010

قیمت شیشه حمامی