مستر شیشه ای | کابین دوش اتاق خواب

مستر شیشه ای | کابین دوش اتاق خواب | حمام مستر

چند سالی است شیشه به عنوان یکی از مهم‌ترین و زیباترین متریال‌ها برای فضاسازی مورد توجه قرار گرفته است. یکی از خصوصیات بارز اتاق مستر به عنوان اتاق خواب والدین ابعاد بزرگ اتاق و دارا بودن سرویس بهداشتی و حمام جدا برای اتاق می‌باشد. می‌توان برای ایجاد تنوع و کاربردی‌تر کردن این اتاق از یک حمام شیشه ای برای حمام و سرویس بهداشتی استفاده نمود. این حمام شیشه ای که با نام‌های «کابین دوش اتاق خواب»، «حمام مستر»، «حمام مستر شیشه ای» و «مستر شیشه ای» شناخته می‌شود، به دلیل زیبایی و کاربردی که دارد، مورد توجه طراحان امروزی قرار گرفته است؛ زیرا شیشه ـ چه به صورت شفاف باشد و چه با طرح‌های مختلف مات شده باشد ـ سبب می‌شود که ابعاد اتاق در نظر بزرگتر دیده شود.

آنچه به عنوان حمام مستر شناخته می‌شود، معمولاً یک دیوار و درب شیشه ای است که به جای دیوار گچی و درب چوبی حمام معمولی اجرا می‌گردد. اما می‌توان از اتاق دوش نیز به عنوان کابین دوش اتاق خواب استفاده کرد. بدیهی است که در صورت استفاده از اتاق دوش به عنوان کابین دوش اتاق خواب، امکان نصب توالت فرنگی، روشویی، وان، جکوزی و ... وجود ندارد و همچنین، باید حتماً از زیر دوشی استفاده نمود. محل نصب اتاق دوش باید دارای یک کف‌شور و لوله‌کشی فاضلاب و شیر آب سرد و گرم باشد.

کابین دوش اتاق خوابحمام مستر شیشه ایحمام مستر

ویژگی‌های محل نصب حمام مستر شیشه ای

محل نصب حمام مستر باید کاملاً مشابه با یک حمام معمولی و دارای ویژگی‌های زیر باشد:

1 ـ کف آن کاملاً عایق‌کاری شده باشد.

2 ـ دارای دیوارهای کاشی‌کاری شده باشد.

3 ـ کف آن حداقل 5 سانتیمتر بالاتر از سطح اتاق مستر و دارای یک لبه سنگی یا سرامیکی به ارتفاع حداقل 5 سانتیمتر و کف‌سازی مناسب باشد.

4 ـ آفتاب‌خور یا مشرف به دید بیرون ساختمان نباشد.

5 ـ دارای کف‌شور، لوله‌کشی فاضلاب و شیر آلات آب و سرد و گرم و ... باشد.

امکان نصب توالت فرنگی، روشویی، وان، جکوزی و ... نیز در حمام مستر وجود دارد که باید شرایط مناسب برای آن‌ها نیز فراهم آید.

بنابراین، قبل از سفارش حمام مستر شیشه ای باید تمام شرایط فوق را برای مکان نصب آن ایجاد کرده و سپس، اقدام به انتخاب و سفارش این محصول بکنید.

برای سفارش کابین دوش اتاق خواب و آگاهی از قیمت مدل‌های مختلف این محصول با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس بگیرید.

02166522589 ـ 09122371705 ـ 09121398937

سابقه تولید انواع کابین دوش، دور دوشی، اتاق دوش، پارتیشن دوش، شیشه حمامی و حمام مستر شیشه ای از سال 1380

5 سال ضمانت یراق آلات و 10 سال خدمات پس از فروش

کیفیت بالا و قیمت مناسب (قیمت همکار)

همان طور که گفته شد، مستر شیشه ای نیازی به زیر دوشی ندارد. برای جلوگیری از دیده شدن فضای داخل حمام مستر شیشه ای، می‌توان از شیشه‌های رنگی و غیر ساده (ساتینا، دودی، برنزی، مشکی و ...) استفاده نموده یا به جای آن به وسیله سندبلاست شیشه‌های ساده را با طرح‌های زیبا و متنوعی مات کرد.

مستر شیشه ایحمام شیشه ایشیشه حمامی

مدل‌های حمام مستر شیشه ای

حمام مستر شیشه ای را می‌توان به دو صورت فریم دار و فریم لس تولید و اجرا نمود.

در کابین دوش اتاق خواب مدل فریم دار از شیشه سکوریت 6 میل سوپر کلیر و تولید کارخانه جام ایمن قزوین استفاده می‌گردد که درون یک فریم از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت 2/2 میلیمتر و تولید کارخانه اراک قرار می‌گیرد. درب این مدل از حمام مستر شیشه ای که دارای آب‌بندی 100% است، تنها به صورت ریلی اجرا می‌گردد.

فریم مصرفی در این مدل توسط دستگاه‌های ایتالیایی در رنگ‌های متنوع (سفید، نقره‌ای براق و مات، طلایی براق و مات، زیتونی براق و مشکی مات) آنادایز می‌شود. شیشه سکوریت مصرفی می‌تواند ساده، دودی، برنزی و ... باشد. همان طور که گفته شد، برای جلوگیری از دیده شدن محیط داخل حمام مستر شیشه ای می‌توان به جای شیشه سکوریت شفاف از شیشه سکوریت ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) استفاده نمود و یا از طریق سندبلاست طرح‌های مختلف و زیبای مات کننده را بر روی آن اجرا کرد.

کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل کاملاً ضد آب و ضد زنگ (از جنس استیل 304 و برنج و پلاستیک فشرده) بوده و در رنگ‌های آب‌کاری سفید، نقره‌ای، طلایی و زیتونی موجود می‌باشند.

در کابین دوش اتاق خواب مدل فریم لس از شیشه سکوریت 10 میل سوپر کلیر و تولید کارخانه جام ایمن قزوین استفاده می‌گردد که به وسیله تعدادی بست و لولا از جنس استیل 304 به دیوار و زمین متصل می‌گردد. درب این مدل از حمام مستر شیشه ای که دارای آب‌بندی ضعیفی می‌باشد، به صورت ریلی یا لولایی اجرا می‌گردد.

در این مدل از کابین دوش اتاق خواب نیز می‌توان از شیشه سکوریت ساده، دودی، برنزی و ... به صورت شفاف، ساتینا یا سندبلاست شده استفاده کرد. کلیه یراق آلات مصرفی نیز کاملاً ضد آب و ضد زنگ (از جنس استیل 304) بوده و در رنگ‌های آب‌کاری سفید، نقره‌ای و طلایی موجود می‌باشند.

قیمت کابین دوش اتاق خوابشیشه حمام ارزانقیمت حمام مستر

قیمت کابین دوش اتاق خواب

همان طور که گفته شد، این محصول را می‌توان به دو صورت فریم دار و فریم لس با درب ریلی یا لولایی طراحی، تولید و اجرا کرد. شرکت آبشار کابین قادر به تولید انواع حمام مستر شیشه ای در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع می‌باشد. مطمئناً هر یک از این مدل‌ها، رنگ‌ها و طرح‌ها قیمت خاص خود را دارند. از طرف دیگر متراژ کابین دوش اتاق خواب نیز بر روی قیمت آن تأثیر بسزایی دارد.

بنابراین، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای این محصول تعیین کرد. حداقل قیمتی که برای این محصول باید در نظر گرفت، حدود 2,500,000 تومان است. با انتخاب شیشه‌های رنگی، شیشه‌های مات، مدل‌های فریم لس، فریم‌های طلایی یا زیتونی و ... یا با افزایش متراژ این قیمت می‌تواند تا حدود 10,000,000 تومان و حتی بیشتر افزایش یابد. در صورت استفاده از کابین دوش های پیشرفته (مجهز به وان یا جکوزی، پانل دوش و ...) این قیمت می‌تواند به بیش از 20,000,000 تومان برسد.

شماره‌های تماس جهت استعلام قیمت محصولات

09113578010 ـ 02177443675

قیمت یک حمام مستر شیشه ای استاندارد و ساده حدوداً بین 2,500,000 تا 4,300,000 تومان است؛ در حالی که قیمت یک اتاق دوش استاندارد و ساده حدوداً بین 4,250,000 تا 5,000,000 تومان می‌باشد. اما باید به این نکته توجه داشت که برای نصب حمام مستر نیاز به کف‌سازی مناسب نیز وجود دارد که هزینه نهایی نصب آن را افزایش می‌دهد. البته حمام مستر شیشه ای دارای مزایایی نسبت به اتاق دوش است که از آن جمله می‌توان به امکان نصب توالت فرنگی و روشویی اشاره کرده که هزینه نهایی را بیشتر می‌کند.

بنابراین، در نهایت شما باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید از یک اتاق دوش ساده در اتاق مستر خود استفاده کنید یا یک حمام مستر شیشه ای.

قیمت مستر شیشه ایقیمت حمام شیشه ایقیمت شیشه حمام

شیشه حمام | شیشه حمامی

طراحی یک خانه مدرن نه تنها برای افرادی که سررشته‌ای از معماری ندارند؛ بلکه برای کسانی که در حیطه طراحی و دکوراسیون فعالیت می‌کنند، نیز کاری بس دشوار می‌باشد. توجه ما در ساخت خانه بیشتر به اتاق نشیمن و خواب معطوف می‌شود و این در حالی است که حمام نیز تأثیر بسزایی در شیک جلوه دادن خانه دارد.

انسان‌ها با هر فرهنگی و در هر جای کره زمین که زندگی کنند، باز هم همگی به دنبال زیبایی محیط زندگی و اطراف خودشان هستند و در این موضوع هیچ شکی نیست. امروزه زیباسازی خانه‌ها از سالن پذیرایی و نشیمن فراتر رفته و حتی به آشپزخانه، اتاق‌های خواب، راهروها، بالکن، حمام و سرویس بهداشتی و ... نیز رسیده است.

در زمان‌های مختلف انسان‌ها از متریال‌ها و المان‌های متفاوتی برای زیباسازی محیط زندگیشان استفاده کرده‌اند؛ از سنگ و سفال گرفته تا شیشه و ... . همه ما استفاده از کاشی‌های سرامیکی یا سنگی را در حمام‌ها دیده‌ایم. اما نظرتان درباره استفاده از شیشه در حمام چیست؟

با به وجود آمدن شیشه حمامی می‌توانیم با کمترین فضای ممکن یک دکوراسیون شیک، مدرن و جذاب را با استفاده از این محصول داشته باشیم. شیشه حمامی را می‌توان به شکل‌های مختلفی در منزل، محل کار یا هر فضای دیگری به کار برد. به عنوان مثال، می‌توان از شیشه حمامی به عنوان کابین دوش اتاق خواب یا همان حمام مستر استفاده کرد که پیشتر به آن پرداختیم.

شیشه حمامی با طرح‌ها و قیمت‌های متنوعی که دارد، حس جدیدی از زیبایی و طراوت را برای شما به ارمغان می‌آورد. شرکت آبشار کابین با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌ها می‌تواند برای هر فضایی با هر مقیاس و ساختاری گزینه‌ای از شیشه حمام زیبا و مدرن با طرح‌های متنوع و با هزینه‌ای معقول تولید نماید.

جنس این محصول از شیشه سکوریت می‌باشد که از ایمنی و مقاومت کافی در برابر ضربه و تغییرات دمایی برخوردار است. برای زیبایی بیشتر شیشه حمامی و نیز برای جلوگیری از دیده شدن محوطه داخل، می‌توان طرحی را با سندبلاست بر روی شیشه ایجاد کرد.

قیمت شیشه حمامی

شیشه حمامی در مدل‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و با کاربردهای متنوعی قابل تولید و اجراست و به دلیل همین تنوع فراوانی که دارد، امروزه مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفته است. علاوه بر این قطعات مورد استفاده در شیشه حمامی دارای کیفیت‌ها متفاوتی هستند. انتخاب هر یک از این مدل‌ها، طرح‌ها، رنگ‌ها و قطعات بر روی قیمت شیشه حمامی مؤثر است. یکی دیگر از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت این محصول، ابعاد آن است. بنابراین، شیشه حمامی قیمت مشخصی ندارد و بر اساس سفارش شما تعیین می‌شود. برای استعلام قیمت این محصول با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس حاصل فرمایید.

کابین دوش شیشه ایقیمت کابین دوش شیشه ایدرب شیشه ای حمامقیمت حمام مستر شیشه ای