پارتیشن حمام | پارتیشن دوش | پارتیشن فریم لس حمام

پارتیشن حمام | پارتیشن دوش | پارتیشن فریم لس حمام

امروزه متراژ خانه‌ها نسبت به گذشته کمتر شده است. این امر موجب گشته است در بسیاری از خانه‌ها حمام و سرویس بهداشتی با یکدیگر تلفیق شده و در یک فضای مشترک قرار بگیرند. این تلفیق مشکلاتی را ایجاد می‌کند. از جمله این مشکلات می‌توان به خیس شدن سرویس بهداشتی و روشویی بعد از هر بار دوش گرفتن شود. در گذشته اگر چنین شرایطی در خانه‌ای وجود داشت، از یک پرده پلاستیکی برای جدا کردن حمام و سرویس بهداشتی استفاده می‌کردند. اما امروز جایگزینی برای این پرده پلاستیکی وجود دارد که هم زیبایی و هم کارآیی بیشتری دارد. این جایگزین «پارتیشن دوش» است.

پارتیشن دوش که با نام «پارتیشن حمام» نیز شناخته می‌شود، یک پانل ثابت شیشه سکوریت است که در کنار دوش بر روی سکو، لبه یا کف زمین نصب می‌گردد تا مانع از پاشیدن آب به قسمت‌های دیگر حمام مثلاً روشویی و توالت فرنگی شود. می‌توان برای جلوگیری از دیده شدن فضای پشت پارتیشن شیشه ای حمام، پانل‌های شیشه ای آن را به وسیله سندبلاست، با طرح‌های مختلف و زیبا مات نمود.

مدل‌های پارتیشن دوش شیشه ای حمام

این محصول در شرکت آبشار کابین معمولاً در 2 مدل مختلف تولید می‌شود. در هر 2 مدل می‌توان از شیشه سکوریت در رنگ‌های ساده، دودی، برنزی و ... به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) و سندبلاست شده (طرح‌های مات کننده مختلف) استفاده نمود.

پارتیشن دوش شیشه ای فریم لس

این مدل رایج‌ترین مدل پارتیشن حمام است. در پارتیشن دوش شیشه ای فریم لس از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌گردد که به وسیله تعدادی بست از جنس استیل 304 (کاملاً ضد آب و ضد زنگ) با آبکاری‌های متنوع آنادایز و ضد زنگ (معمولاً نقره‌ای و طلایی براق) به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌گردد.

پارتیشن دوش شیشه ای نیم فریم

این مدل جدیدترین مدل پارتیشن دوش است. در پارتیشن شیشه ای نیم فریم از شیشه سکوریت 6 میل استفاده می‌شود که از یک سمت در داخل یک فریم آلومینیومی محکم شده و به دیوار متصل می‌گردد. فریم مصرفی در این مدل از پارتیشن دوش حمام از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص بوده و در رنگ‌های کوره‌ای و آبکاری آنادایز تولید می‌شود و به همین دلیل کاملاً ضد آب و ضد زنگ بوده و مقاومت کافی را در برابر رطوبت و نیز در برابر وزن شیشه دارد. رنگ‌بندی این فریم در شرکت آبشار کابین در حال حاضر شامل رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق، طلایی مات، طلایی براق و زیتونی براق است.

پارتیشن حمام

پارتیشن دوش وان و جکوزی

پارتیشن دوش را می‌توان بر روی وان و جکوزی نیز نصب نمود. این نوع از پارتیشن دوش با نام‌های «پارتیشن وان و جکوزی» شناخته می‌شود. پارتیشن وان و جکوزی معمولاً به صورت فریم لس با شیشه گرد گوشه و در بیشتر مواقع با جک نگهدارنده اجرا می‌گردد.

قیمت پارتیشن شیشه ای حمام

قیمت این محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ابعاد پارتیشن دوش

2 مدل، طرح و رنگ شیشه

3 مدل و رنگ یراق آلات (دستگیره فریم بست)

4 تجهیزات جانبی نظیر جک نگهدارنده

عرض پارتیشن دوش حمام معمولاً بین 50 تا 100 سانتیمتر است و حدوداً قیمتی بین 900,000 تا 2,200,000 تومان دارد. در برخی موارد به دلیل عرض زیاد پارتیشن دوش یا مواردی مشابه باید از جک نگهدارنده استفاده گردد که تأثیر زیادی بر روی قیمت نهایی این محصول دارد.

برای آگاهی از قیمت دقیق پارتیشن شیشه ای حمام با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس حاصل فرمایید.

شماره‌های تماس جهت ارتباط با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین

02166522589 ـ 09122371705 ـ  09121398937

پارتیشن دوش