پارتیشن حمام | پارتیشن دوش | پارتیشن فریم لس حمام

پارتیشن حمام | پارتیشن دوش | پارتیشن فریم لس حمام

امروزه با شلوغی شهرها بیشتر خانه‌های در حال ساخت با متراژ کمتر از گذشته و بالاترین امکانات ارائه می‌گردند و در نتیجه، تلفیق سرویس بهداشتی با حمام امری طبیعی محسوب می‌شود که باعث ایجاد مشکلاتی از قبیل جرم گرفتن آینه‌ و سرویس بهداشتی، ایجاد فضای غیر بهداشتی برای حمام، پاشیدن آب بر کل فضا، خیس شدن سرویس بهداشتی بعد از هر بار استحمام، رطوبت دائم حمام و مواردی از این قبیل می‌گردد. در گذشته اگر چنین شرایطی در خانه‌ای وجود داشت، از یک پرده پلاستیکی برای جدا کردن حمام و سرویس بهداشتی استفاده می‌کردند؛ اما امروز جایگزینی برای این پرده پلاستیکی وجود دارد که هم زیبایی و هم کارآیی بیشتری دارد. این جایگزین پارتیشن دوش شیشه ای است. پارتیشن شیشه ای حمام شامل یک پانل ثابت شیشه سکوریت است که در کنار دوش بر روی سکو، لبه یا کف زمین نصب می‌گردد تا مانع از پاشیدن آب به قسمت‌های دیگر حمام مثلاً روشویی و توالت فرنگی شود. می‌توان برای جلوگیری از دیده شدن فضای پشت پارتیشن شیشه ای حمام، پانل‌های شیشه ای آن را به وسیله سندبلاست، با طرح‌های مختلف و زیبا مات نمود و یا به جای آن از شیشه‌های رنگی (دودی، برنزی و مشکی) استفاده نمود.

مدل‌های پارتیشن دوش شیشه ای حمام

این محصول در شرکت آبشار کابین معمولاً در 2 مدل مختلف تولید می‌شود که در هر 2 مدل می‌توان از شیشه سکوریت در رنگ‌های ساده، دودی، برنزی و ... به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) و سندبلاست شده (طرح‌های مات کننده مختلف) استفاده نمود.

پارتیشن دوش شیشه ای فریم لس رایج‌ترین مدل پارتیشن حمام است. در این مدل از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌گردد که به وسیله تعدادی بست کاملاً ضد آب و ضد زنگ از جنس استیل 304 با رنگ‌های متنوع (معمولاً نقره‌ای و طلایی براق) به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌گردد.

جدیدترین مدل پارتیشن شیشه ای حمام نیز مدل نیم فریم است. در پارتیشن دوش شیشه ای نیم فریم از شیشه سکوریت 6 میل استفاده می‌شود. فریم مصرفی در این مدل از پارتیشن دوش حمام از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص بوده و در رنگ‌های کوره‌ای یا آنادایز الکترو استاتیک تولید می‌شود و به همین دلیل کاملاً ضد آب و ضد زنگ بوده و مقاومت کافی را در برابر رطوبت و نیز در برابر وزن شیشه دارد. رنگ‌بندی این فریم‌ها که در کارخانه‌های اراک تولید شده و به وسیله دستگاه‌های ایتالیایی آنادایز می‌گردند، در حال حاضر شامل رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق، طلایی مات، طلایی براق، زیتونی براق و مشکی مات است.

پارتیشن حمام

پارتیشن دوش وان و جکوزی

پارتیشن دوش را می‌توان بر روی وان و جکوزی نیز نصب نمود. این نوع از پارتیشن دوش با نام‌های «پارتیشن وان و جکوزی» شناخته می‌شود. پارتیشن وان و جکوزی معمولاً به صورت فریم لس با شیشه گرد گوشه و در بیشتر مواقع با جک نگهدارنده اجرا می‌گردد.

قیمت پارتیشن شیشه ای حمام

قیمت این محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ ابعاد پارتیشن دوش

2 ـ مدل، طرح سندبلاست و رنگ شیشه

3 ـ مدل و رنگ فریم و یراق آلات (دستگیره و بست)

4 ـ تجهیزات جانبی نظیر جک نگهدارنده

عرض پارتیشن دوش حمام معمولاً بین 50 تا 80 سانتیمتر و ارتفاع آن معمولاً 2 متر است و حدوداً قیمتی بین 1,500,000 تا 2,500,000 تومان دارد. در برخی موارد به دلیل عرض زیاد پارتیشن دوش یا موارد مشابه باید از جک نگهدارنده استفاده گردد که تأثیر زیادی بر روی قیمت نهایی این محصول دارد.

برای آگاهی از قیمت دقیق پارتیشن شیشه ای حمام با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس حاصل فرمایید.

شماره‌های تماس جهت ارتباط با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین

02166522589 ـ 09122371705 ـ  09121398937

پارتیشن دوش